Okunma

Google Ve GroupOn Bizimle Dalga Geçiyor


01 Aralık 2010 Çarşamba 17:00
Google Ve GroupOn Bizimle Dalga Geçiyor

Google – GroupOn – Yahoo eksenindeki gelişmeleri değerlendirmiş ve dün bu saatlerde, dev firmanın 6 milyar dolara işi bitirdiğini yayınlamıştık (2.5 Milyar Dolarlık Google Zaferini Unutun). 1 milyar dolar değerindeki alışveriş sitesi GroupOn’un yöneticileri bugün, anlaşmanın askıya alındığını duyurdu ve yola kendi başlarına devam etme kararı aldı.

Sitenin kurucuları, dalga geçercesine bir açıklama yapıp, GroupOn Store zincirini tüm dünyada yaygınlaştırmak için planlar yaptılarını ve çok kısa süre içerisinde, değerlerini katlayacaklarını iddia etti. Google kanadından resmi bir açıklama gelmese de, şirkete yakın kaynaklar, tepe yönetiminin, en az haberciler kadar şaşırdığını vurguluyor.

:: Siz bu tuhaf gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Ve GroupOn Bizimle Dalga Geçiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Ve GroupOn Bizimle Dalga Geçiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Ve GroupOn Bizimle Dalga Geçiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "