Okunma

Google ve Twitter’da Eş Zamanlı Arayın


16 Mayıs 2009 Cumartesi 15:21
Google ve Twitter’da Eş Zamanlı Arayın

İnternetteki çılgınca yükselişi süren mikro blog servisi Twitter, aynı zamanda öznel bir arama hizmeti de sunuyor. Twitter’da yer alan iletiler içerisinde arama yapmanıza imkan tanıyan bu özellik, Google‘ın çöktüğü zamanlarda ya da anlık görüşlere ihtiyaç duyduğunuzda hayli işe yarıyor.

Twoogle adlı servis de, yaptığınız sorgulamanın hem Google hem de Twitter aramasını aynı anda gerçekleştirerek, tek sayfada istediğinizi bulmanızı sağlıyor. Sayfayı ikiye bölerek, yarısında Twitter, yarısında Google sonuçlarını görüntüleyen Twoogle, ayrıca Twitter sonuçlarını gerçek zamanlı olarak güncelliyor.

:: Twitter mı daha iyi sonuç verir Google mı?

Bilgi İçin : Twoogle
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google ve Twitter’da Eş Zamanlı Arayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google ve Twitter’da Eş Zamanlı Arayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google ve Twitter’da Eş Zamanlı Arayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "