Okunma

Google Voice Search Şeker Testi


21 Ekim 2010 Perşembe 07:55
Google Voice Search Şeker Testi

Google’ın artık Türkçe desteği de sunduğu Voice Search özelliği söylenen çoğu şeyi doğru anlayabilmesiyle büyük beğeni topluyor. (Google Voice Search Artık Türkçe)

Sürekli kendini yenileyen ve öğrenebilen bir yapay zeka ile çalışan Google Voice Search, aramak istediğiniz kelimeyi telefonuza söylediğinizde anlayarak, ona göre sonuçlar veriyor.

Kararlı Çocuklar

Google Voice Search’ün şaşırtıcı derecede başarılı olduğu nokta ise aynı kelimeyi farklı ses tonlarında söylediğinizde bile büyük oranda başarı göstermesi.

Bunu test etmek isteyen bir grup ABD’li çocuk, ağızlarına şeker doldurarak Google Voice Search’ü kullanıp bunu videoya kaydetmişler. Bakalım çocuklar Google Voice Search’ü mağlup edebilmiş mi?

#y3/d55ce55834fda82d475504afaae10000.flv#

:: Google Voice Search’ü denediniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Voice Search Şeker Testi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Voice Search Şeker Testi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Voice Search Şeker Testi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "