Okunma

Google’a Sevginizi Gösterin


12 Şubat 2009 Perşembe 09:40
Google’a Sevginizi Gösterin

Yaklaşık iki yıldır internet kullanıcılarının hizmetinde olan iGoogle servisi, kişisel bir Google ana sayfası oluşturma imkanı tanıyor. Birçok farklı araç ve gadget’ın iç içe olduğu iGoogle için Sevgililer Günü‘ne özel bir program başlatan Google, ziyaretçilerden iGoogle sevgilerini tanımlamalarını istiyor.

İçimdeki Google Aşkı Bambaşka

Share The Love sayfasında hem başvuruda bulunup hem de gönderilen yazılı ve videolu hikayeleri görüntüleyebileceğiniz etkinlikte, sevgi cümlelerini paylaşan ve(ne yazık ki sadece) ABD’de ikamet edenlere iGoogle temalı çıkartmalar gönderiliyor.

Siz de içinizdeki iGoogle aşkını Google’a aktarmak için buraya tıklayın.

:: Düşüncelerinizi SDN forumlarında da paylaşın.

Bilgi İçin : Share the Love
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’a Sevginizi Gösterin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’a Sevginizi Gösterin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’a Sevginizi Gösterin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "