Okunma

Google’a Yardım Etmek İster misiniz?


03 Ocak 2009 Cumartesi 09:33
Google’a Yardım Etmek İster misiniz?

Mevcut ekonomik krizi hasarsız atlatamayacağını anlayan internet devi, masrafları mümkün olduğunca kısmak için yeni fikirlerle gelmeyi sürdürüyor. Bunlardan biri de Google Product Ideas. Google’ın ürünleri ile ilgili yeni projeler ve fikirler üretme işini gönüllü olarak yapabilecek internet kullanıcılarına hitap eden bu sistem sayesinde, mühendislere yapılan kıyaklardan kesinti yaparak tasarruf etmek hedefleniyor olabilir.

Ancak Google’a milyon dolarlar kazandıracak bir proje üretseniz bile, telif hakkı veya diğer bir ödenek almayı beklemeyin. Zira Google Product Ideas soru-cevap sayfasındaki 4. madde, “Yürürlüğe geçirdiğimiz bir fikir veya öneri sunacak olursanız, bunu Product Ideas blog sayfasında duyuracağız, ancak kullanıcılara fikirleri için ödeme yapmayacağız.” diyor.

:: Google’a gönüllü hizmet etmek ister miydiniz?

Bilgi İçin : Google Product Ideas
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google’a Yardım Etmek İster misiniz?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Google Kayserili olabilir. Ancak biz de Kayseriliyiz. 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    google kayserili galiba 🙂

" Google’a Yardım Etmek İster misiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’a Yardım Etmek İster misiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’a Yardım Etmek İster misiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "