Okunma

Google’dan Apple’a Çalım


06 Şubat 2012 Pazartesi 10:00
Google’dan Apple’a Çalım

Apple ile Google arasında devam eden bir soruşturma bulunuyor. Bu soruşturma ise iki firma arasında, çalışanların transfer edilmemesi anlaşması olduğuna dair açılmıştı.

Google devam eden bu soruştıurmaya rağmen, iddialara göre Apple‘da 8 yıldır üst düzey yöneticilik yapan Simon Prakash‘ı transfer etti.

Prakash‘ın Google‘da hangi konumda çalışacağı bilinmiyor. Fakat iddialara göre gizli bir projede çalışacağı düşünülüyor. Apple‘ın 8 yıldır yönetiminde yer alan ismin Google‘a geçmiş olması, firma için oldukça olumlu bir gelişme.

Bu haberin doğruluğu ise açılan soruşturmanın inandırıcılığını da etkileyecek. Apple ile Google arasındaki transfer anlaşmasının, efsane olduğu ortaya çıkmış olacak.

:: Bu transfer Google’ın işine yarar mı?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Google’dan Apple’a Çalım”

  1. Derya Açıkgöz dedi ki:

    Başka ne konuda işine yarayabilir merak ettim de

  2. trak99 dedi ki:

    Android zaten aldı başını gidiyor Apple ye darbeler vurmaya devam edecek gibi gözüküyor

  3. ahlatt dedi ki:

    googlenin tablet işinde iyice iddialı oldugunu gosterir bu haber.

" Google’dan Apple’a Çalım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Apple’a Çalım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Apple’a Çalım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "