Okunma

Google’dan Microsoft’a Sert Kroşe


20 Ocak 2011 Perşembe 19:30
Google’dan Microsoft’a Sert Kroşe

Bugün, Google için büyük bir kazanç, Microsoft için büyük bir kayıp yaşandı. 60 günde, 8 milyondan fazla satan Kinect’in arkasındaki deha Johnny Chung Lee, Microsoft’tan ayrılıp, Google’a transfer oldu. Chung Lee, Google’da “Sistem Geliştirme Uzmanlığı” görevini üstlenecek.

 

O Da Ne Ki?

Sistem Geliştirme Uzmanlığı’nın neleri kapsadığını bilemesek de, Büyük G’nin önemli bir atılım peşinde olduğu kesin. Google’ın muazzam bir oyun platformu geliştirileceği dedikoduları, ortalarda dolaşıyor. Üstelik Google, bir taşla iki kuş vurup, hem rakibi Microsoft’u psikolojik açından zayıflatmış, hem de bir dahiyi kadrosuna katmış oldu.

:: Transferi nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Google’dan Microsoft’a Sert Kroşe”

  1. shadowknight dedi ki:

    Bill amca kızmasın

  2. moz dedi ki:

    İlginç; Bu amcayı Google’da nasıl bir gelecek bekliyor olabilir ki aklım ermedi. Her ne olursa olsun oyun dünyasında tutunmak o kadar kolay değil.

" Google’dan Microsoft’a Sert Kroşe konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Microsoft’a Sert Kroşe ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Microsoft’a Sert Kroşe ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "