Okunma

Google’dan Öğrenciye Tam Destek


30 Eylül 2009 Çarşamba 03:58
Google’dan Öğrenciye Tam Destek

Google Docs yeni özellikleriyle öğrencinin yanında yer alıyor. Matematiksel işlemler için bir denklem düzenleyici içeren yeni Docs sayesinde, notlarınızı bilgisayarınıza doğrudan geçirebileceksiniz. Ayrıca kimyanın meşhur ve belalı element formüllerini de Google Docs ile ayarlamak, H2O‘nun 2’sini doğru şekilde yazmak çok daha kolay. Bakalım Google Docs’un bu atılımları, öğrenciler arasındaki popülerliğini artırmaya yetecek mi.

:: Google Docs kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan Öğrenciye Tam Destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Öğrenciye Tam Destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Öğrenciye Tam Destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "