Okunma

Google’dan Sosyal Atılım!


14 Şubat 2010 Pazar 20:46
Google’dan Sosyal Atılım!

Google’ın sosyal ağ siteleriyle ilgili olan atağı son hızla devam ediyor. Öncelikle Wave adlı bir platform geliştiren Google, bu ürününün ardından Buzz adlı sosyal ağ platformunu bizlere tanıtmıştı.

Buzz, Google’ın beklediği ilgiyi görecek mi bunu zaman gösterir fakat, kullanıcıların ilk görüşü çok da olumlu değil. Buzz’un altyapısının Wave ile bir takım ortak noktalar paylaşması, kullanıcıların aklını karıştırmışa benziyor.

Şimdi Google farklı bir gelişme ile karşımızda. Aardvark isimli popüler bir sosyal ağ sitesini satın alan Google, bu sayede bir çeşit, anlık soru-cevap platformuna da sahip oldu.

Google‘ın ileriki günlerde ne gibi gelişmelere gebe olacağını şimdiden merak ediyoruz.

:: Sizce Google bu sosyal ağ siteleriyle ilgili yaptığı atılımla neyi hedefliyor?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan Sosyal Atılım! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Sosyal Atılım! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Sosyal Atılım! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "