Okunma

Google’dan Yeni Yeni Servis Uyarıcısı!


23 Eylül 2010 Perşembe 18:39
Google’dan Yeni Yeni Servis Uyarıcısı!

Google internet dünyasına o kadar çok yeni servis sundu ki, görünüşe göre artık kendileri de başa çıkamıyor! İşin şakası bir yana, internet ile içli dışlı olmayan bir internet kullanıcısının, Google servisleri arasında kaybolmak için sadece Google servislerine bakınmasının yeterli olması, firmayı yeniden yeni bir servis geliştirmek konusunda harekete geçirdi!

Firma şimdilerde yeni servisi Google New‘i tanıtıyor. Google New, Google’ın internet hizmetine sunduğu servisler ile ilgili yeni haberler sunan, bu servislerin içerikleri hakkında bilgi almamızı sağlayan yeni bir servis. İşin içinden çıkabilmek için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

 

#y3/aa59100d2a1b40e0fef167fa7beb5c0c.flv#

 

:: Google servislerinin kaç tanesini kullanıyorsunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan Yeni Yeni Servis Uyarıcısı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan Yeni Yeni Servis Uyarıcısı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan Yeni Yeni Servis Uyarıcısı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "