Okunma

Google’ın En Yeni iOS Uygulaması: Slaytlar


26 Ağustos 2014 Salı 06:30
Google’ın En Yeni iOS Uygulaması: Slaytlar

Google’ın iOS bombardımanı Slaytlar ile sürüyor. Microsoft’un üretkenlik uygulama paketi Office için en önemli alternatiflerden birini sunan Google, iOS için Dokümanlar (Docs) ve Tablolar (Sheets) uygulamalarını güncellerken, yepyeni Slaytlar (Slides) uygulamasını da yayınladı.

Güncellemeyle birlikte uygulamalarda Microsoft Office ile oluşturulan Word ve Excel belgelerini açmak, düzenlemek ve kaydetmek mümkün oluyor. Diğer bir deyişle, iPad için Office uygulamasının artık tam tekmil, ücretsiz bir alternatifi var!

Google Slaytlar ile PowerPoint de cepte

Google’ın en yeni iOS uygulaması ise, PowerPoint sunumlarını sorunsuz biçimde açıp düzenlemenizi ve sıfırdan yeni sunum oluşturmanızı sağlayan Slaytlar oldu.

App Store mağazasında da yerini alan Slaytlar, hem iPhone hem de iPad ile uyumlu olarak çalışıyor ve Google’ın Android ve masaüstü tarayıcılarında sunduğu tüm nimetlerden faydalanıyor.

:: Siz hangi üretkenlik uygulamalarını kullanıyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Google’ın En Yeni iOS Uygulaması: Slaytlar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu arkadaslar haber yazmayi bilmiyro. Yada dunyadan haberleri yok sanirim.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Microsoft Office programları ios ‘ta ücretsiz olarak sunuluyor zaten. Ücretsiz alternatif değil, alternatif Office uygulaması olarak düşünmek gerek.

" Google’ın En Yeni iOS Uygulaması: Slaytlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’ın En Yeni iOS Uygulaması: Slaytlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’ın En Yeni iOS Uygulaması: Slaytlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "