Okunma

Google’ın Gizli Projesinde Gecikme


30 Kasım 2010 Salı 16:30
Google’ın Gizli Projesinde Gecikme

Gündemimizin sürekli konuğu (2.5 Milyar Dolarlık Google Zaferini Unutun) Google’ın ayrıntıları sır gibi saklanan, dev sosyal ağ projesi Google Me‘nin piyasaya sürülüşü ertelendi.  2010 yılının son aylarında ortaya çıkması beklenen Google Me, maalesef 2011 yılının Mart ayından önce aramıza teşrif edemeyecek. Gecikmenin sebebi de projenin kendisi gibi sır.

Google, Facebook’a Karşı!

Şirket içinde dahi, Google Me büyük bir gizeme dönüştü. En üst düzey yöneticiler hariç hiç kimse, tüm detaylardan haberdar değil. Ortaya çıkan az sayıda bilgi ise, İnternet devinin sosyal ağ uygulamasının, doğrudan Facebook’u hedef aldığını ve üst düzey yeteneklere sahip bir iletişim platormu olacağını işaret ediyor. Bize de sabırla beklemek kalıyor.

:: Sizce Google’ın sosyal ağ platformu, Facebook’u tehdit edebilir mi?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’ın Gizli Projesinde Gecikme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’ın Gizli Projesinde Gecikme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’ın Gizli Projesinde Gecikme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "