Okunma

Google’ın İpleri Onun Elinde


27 Ekim 2014 Pazartesi 05:00
Google’ın İpleri Onun Elinde

Başta Google I/O olmak üzere şirketin Android, Chrome ve Google Apps ile ilgili duyurularında adını sıkça duyduğumuz Google Kıdemli Başkan Vekili Sundar Pichai, adı geçen operasyonlardan sorumlu olarak çalışıyor.

Recode haberine göre Larry Page, geçtiğimiz hafta Google çalışanlarıyla paylaştığı bir bildiride Pichai’nin sorumluluk ve yetki tanımının daha da genişlediğini açıkladı. Buna göre Sundar Pichai mevcut görevlerinin yanı sıra araştırma, arama, haritalar, Google+ ve reklam operasyonlarının da sorumlusu olarak çalışacak.

Google’ın inovasyon duygusunu korumasına yardımcı olacağı belirtilen bu değişiklik, aynı zamanda Larry Page’in yeni ürünlere ve özellikle Google X departmanından çıkacak projelere odaklanmasını sağlayacak. Bugüne kadar genelde başarılarıyla adını duyduğumuz Pichai, bakalım bu “yedek CEO” görevinin altından kalkabilecek mi?

:: Sizce Google’daki bu organizasyonel değişiklik işe yarayacak mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’ın İpleri Onun Elinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’ın İpleri Onun Elinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’ın İpleri Onun Elinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "