Okunma

Google’ın Sabırları Zorlayan Reklamı


27 Eylül 2010 Pazartesi 14:30
Google’ın Sabırları Zorlayan Reklamı

12.yaşını kutlayan Google, ilk zamanlarının aksine artık bir arama motorundan çok daha fazlasını sunuyor. Her alanda birçok hizmet sunan Google, on iki yıl içinde dünyanın en büyük şirketlerinden biri haline gelmeyi başardı. (Doğum Günün Kutlu Olsun Google)

Google, sunduğu hizmetler alanında kullanıcılarını memnun etse de reklam konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil.

Sesle Mekan Arama

Google Mobile’a yeni gelen özelliklerden biri ile herhangi bir yerde aradığınız bir şeyi, sadece telefona adını söyleyerek haritada bulabilmeniz mümkün. Örneğin aramaya “pizza” dediğinizde, uygulama çevrenizde size yakın olan tüm pizzacıları gösteriyor.

Google, bu yeni hizmetini sabırları zorlayan bir reklam ile duyurdu. Yaklaşık 10 dakika süren bu reklamı Google neden bu şekilde hazırladı, bilmek mümkün değil.

#y3/0610b59249979ea63a3f2fbd4e9cff31.flv#

:: Reklamı sonuna kadar izleyebildiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’ın Sabırları Zorlayan Reklamı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’ın Sabırları Zorlayan Reklamı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’ın Sabırları Zorlayan Reklamı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "