GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action karşı karşıya!


12 Aralık 2019 Perşembe 20:00
GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action karşı karşıya!

ShiftDelete.Net olarak farklı karşılaştırma videoları ile karşınızdayız. Bu videomuzda DJI Osmo Action özellikleri ve GoPro Hero 7 özellikleri neler yakından bakıyoruz. Her iki modelin de hangi noktalarda ön plana çıktığı hakkında fikirlerimizi belirtiyoruz. Uzun zamandır beklenen GoPro Hero 7 karşılaştırma videosu ile, iki ürünün arasındaki fiyat farkından dolayı kararsız kalan kişilerin hangi ürünü almalıyım sorusu GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action videosu ile cevap buluyor.

GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action

Uzun zamandır GoPro Hero 7 Black’in karşısında ciddi bir rakip olan DJI Osmo Action, zaman zaman girdiği ciddi indirimler ile de rakibini bir hayli zorladı. Biz de iki kamera arasındaki tüm farkları GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action videosunda anlattık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

GoPro Hero 7 özellikleri ile DJI Osmo Action özellikleri arasındaki farklar

Osmo Action geçtiğimiz yıl mayıs ayında tanıtılmıştı. Tanıtıldığında ise en büyük rakibine karşı daha farklı özelliklere sahip olarak geldi. Özellikle aksiyon kamerası satın alıp vLog çekmek isteyenler için ön tarafında ekran ile gelen Osmo Action çok ciddi bir fark yaratmıştı. Ön taraftaki ekran üzerinde kendini gören insanlar, çektiği görüntüleri görmeleri sayesinde vLog’larındaki hataları anlık olarak görebiliyorlardı. GoPro 7 kullanıcıları ise çekim sırasında arka taraftan vuran ters ışık gibi olası negatif durumları erkenden farkedemiyorlardı. Bu durum karşısında da zor durumda kalıyorlardı.

Hero 7 Black, ultra geniş açı çekim artısı ile tek çekim açısı sunan rakibinin önüne geçiyor. Bir diğer dikkat çeken detay ise HDR detayı. Osmo Action, Full HD 60 FPS çözünürlükte HDR çekimler gerçekleştiremiyor.

vLog çekmek isteyenler için dikkat edilmesi gereken diğer detay ise ses kalitesi. Osmo Action, ses kalitesi konusunda insan sesini daha net bir şekilde kaydedebiliyor.  Hero 7 Black ise ortam sesini çok fazla alarak bozuk bir ses oluşturabiliyor.

Gece çekimi, fotoğraf kalitesi konusundaki fikirlerimizi de merak ederseniz videomuzu izleyebilirsiniz. GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action videosunu izledikten sonra fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action karşı karşıya! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action karşı karşıya! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GoPro Hero 7 vs DJI Osmo Action karşı karşıya! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Satılmayan Huawei P40 Pro Plus'ı bulduk! Satılmayan Huawei P40 Pro Plus'ı bulduk!
  2. 2 Evi diskoya çeviren MSI GE66 oyuncu bilgisayarı Evi diskoya çeviren MSI GE66 oyuncu bilgisayarı
  3. 3 e-SIM müjdesi geldi! - Apple gündemi #7 e-SIM müjdesi geldi! - Apple gündemi #7
  4. 4 Instagram profile bakanlar uygulamasını denedik! Instagram profile bakanlar uygulamasını denedik!
  5. 5 Türkiye, Koronavirüs aşısı yapabilecek mi? (Video) Türkiye, Koronavirüs aşısı yapabilecek mi? (Video)
  6. 6 MediaMarkt dev televizyon indirimlerini başlattı! MediaMarkt dev televizyon indirimlerini başlattı!
  7. 7 Performans canavarı en güçlü 11 mobil işlemci! Performans canavarı en güçlü 11 mobil işlemci!
  8. 8 Galaxy Note20 serisine yakından baktık! Galaxy Note20 serisine yakından baktık!
  9. 9 Galaxy Buds Live kutu açılışı ve tüm olup bitenler! Galaxy Buds Live kutu açılışı ve tüm olup bitenler!
  10. 10 YouTube kanalımızda bu hafta neler yayınlanacak? YouTube kanalımızda bu hafta neler yayınlanacak?