Okunma

GoPro HERO6 için yeni güncelleme yayınlandı!


01 Mart 2018 Perşembe 12:30
GoPro HERO6 için yeni güncelleme yayınlandı!

GoPro HERO 6 aldığı yeni güncellemeyle beraber yepyeni özellikler kazanırken, performans tarafında da önemli geliştirmeler yapıldı. Bakalım, v02.01 olarak geçen bu güncelleme ile HERO 6 hangi özellikleri kazanıyor ve nasıl geliştirmeler sağlanıyor. Güncelleme detaylarını sizler için derledik.

GoPro HERO 6 yeni güncellemesi ve detayları

Yapılan güncelleme ile birlikte performans bakımından çeşitli geliştirmeler yapıldığını görüyoruz. Düşük ışık performansı geliştirilmesiyle birlikte, genel hataları gidermek adına da çeşitli çözümler sunuluyor.go pro güncelleme

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) iyileştirmelerinin yapıldığını görüyoruz. Azalan renk bozulması, düşük ışık koşullarında, gürültüyü önlemek için HDR’yi otomatik olarak kapatma ve çekimde çok fazla hareket varsa bulanıklığı önlemek için HDR’yi otomatik olarak kapatma da bulunuyor. Ek olarak, videoların daha doğal görünmesi için geliştirmeler bulunuyor. Ayrıca orta ve düşük ışıklı çekimlerde bulanıklığı gidermek adına otomatik pozlama yükseltildi. 2.7K çekimde saniyede 120 kare, 1080p çekimdeyse saniyede 240 kare çeken aksiyon kamerası, bu çekimlerden meydana gelen hatalar giderildi.

:: Aksiyon kamerası kullanıyor musunuz ve deneyimleriniz nedir?
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GoPro HERO6 için yeni güncelleme yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GoPro HERO6 için yeni güncelleme yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GoPro HERO6 için yeni güncelleme yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "