Okunma

Görüntülü Çağrı Merkezi


26 Nisan 2009 Pazar 10:54
Görüntülü Çağrı Merkezi

Garanti Bankası, görüntülü iletişim teknolojisi Videofon’u kullanıma sunan Türk Telekom’un desteğiyle, çağrı merkezi hizmetlerini yeni bir boyuta taşıyan Görüntülü Çağrı Merkezi uygulamasını başlattı. Mortgage sektöründe ilk defa hayata geçirilen hizmet kapsamında; Garanti Bankası ile çalışan emlak ofislerine gelen müşteriler, Türk Telekom’un Videofon servisiyle, 444 EVİM – 444 3846 hattındaki Mortgage Uzmanları ile yüz yüze görüşerek bilgi ve destek alabilecek; mortgage başvurusunda bulunabilecek.


Garanti Mortgage uzmanları ile görüntülü konuşmak artık mümkün.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için online hizmetlerimizin sayısını her geçen gün artırıyoruz. Pilot çalışmalarına geçtiğimiz Eylül ayında CEBIT fuarında başlanan Görüntülü Çağrı Merkezi sayesinde, müşterilerimiz, Garanti Mortgage Uzmanları’na kolayca ulaşarak, interaktif bir şekilde bilgi alabilecek. Türk Telekom’la birlikte geliştirdiğimiz ve mortgage sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan hizmetin, müşterilerimizin yanı sıra emlak ofislerine de büyük kolaylık sağlayacağına inanıyoruz. Mortgage konusundaki uzmanlığımızı her kanaldan müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel ise, ilk defa Türk Telekom çağrı merkezlerinde sunulan Görüntülü Çağrı Merkezi uygulamasının Garanti Bankası işbirliğiyle sürdürülmesini şöyle değerlendirdi: “Grup şirketlerimizden Argela’nın geliştirdiği ve Türk inovasyonu adına son derece önemli bir ürün olduğunu düşündüğümüz Videofon ile Çağrı Merkezi’nden faydalanan müşterilerin hayatlarını kolaylaştıracağız”.

:: Hangi şirketin çağrı merkeziyle görüntülü konuşmak istersiniz?

Bilgi için: Garanti Mortgage
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Görüntülü Çağrı Merkezi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yemez bu. Bilgisayar üzerinden görüntülü aramalarda belki işe yarayabilir.

" Görüntülü Çağrı Merkezi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görüntülü Çağrı Merkezi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görüntülü Çağrı Merkezi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "