Görüntülü görüşme oranı arttı


15 Eylül 2020 Salı 11:28
Görüntülü görüşme oranı arttı

Yapılan araştırmalar, 2020 yılında insanların dijital ortamlarda ve mobil telefonlarıyla geçirdikleri zamanda büyük bir artış olduğunu gösteriyor. Bu artıştaki en büyük etken Covid-19 pandemisi olurken, insanlar sosyalleşme ihtiyaçlarını dijital ortamlarda gideriyor.

Görüntülü görüşme yapanlar yüzde 273 arttı

Sosyalleşme dışında, alışveriş, uzaktan çalışma ve bankacılık gibi işler için de mobil telefon kullanımında ciddi bir artış bulunuyor. Araştırma sonuçlarına göre, insanların yaklaşık yüzde 80’i cep telefonu kullanımlarının arttığını söylüyor.

En büyük artışın ise görüntülü görüşmede olduğu görülüyor. Yakın çevresiyle video konferans programları aracılığıyla görüntülü görüşme yapanların sayısındaki yüzde 273,5 artış, oldukça öne çıkıyor.

Bu artış, özellikle bankacılık sektöründe de yeni alışkanlıkları beraberinde getirdi. İşCep’in Müşteri Olmak İstiyorum özelliği sayesinde kullanıcılar İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşme yaparak İş Bankası’ndan hesap açtırabiliyor.

Özellikle yüz yüze temaslardan kaçındığımız bugünlerde, İş Bankası müşterisi olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği Müşteri Olmak İstiyorum özelliği sayesinde, İşCep’ten müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında adresinize kurye ile gönderilen imza formuna atacağınız tek bir imzanız ile hesap açılışını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok alışkanlığımızın değiştiği ve dijitalleştiği bu dönemde İş Bankası, İşCep’in Müşteri Olmak İstiyorum özelliği gibi inovasyonlarla insanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

İşCep Müşteri Olmak İstiyorum özelliğine dair daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz.

Advertisement
yazarFerit Celik

Ferit, henüz MIS öğrencisi ziyadesiyle editör. Elimden her iş gelir kalıbının sonuna specialist eklemiş bir meraklı olan Ferit, eski Apple teknisyeni ve IBM stajyeri.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Görüntülü görüşme oranı arttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görüntülü görüşme oranı arttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görüntülü görüşme oranı arttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  2. 2 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  3. 3 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  4. 4 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  5. 5 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  7. 7 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  8. 8 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!
  9. 9 SDN ofisinde büyük talihsizlik! SDN ofisinde büyük talihsizlik!
  10. 10 Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde! Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde!