Görüntülü görüşme oranı arttı


15 Eylül 2020 Salı 11:28
Görüntülü görüşme oranı arttı

rYapılan araştırmalar, 2020 yılında insanların dijital ortamlarda ve mobil telefonlarıyla geçirdikleri zamanda büyük bir artış olduğunu gösteriyor. Bu artıştaki en büyük etken Covid-19 pandemisi olurken, insanlar sosyalleşme ihtiyaçlarını dijital ortamlarda gideriyor.

Görüntülü görüşme yapanlar yüzde 273 arttı

Sosyalleşme dışında, alışveriş, uzaktan çalışma ve bankacılık gibi işler için de mobil telefon kullanımında ciddi bir artış bulunuyor. Araştırma sonuçlarına göre, insanların yaklaşık yüzde 80’i cep telefonu kullanımlarının arttığını söylüyor.

En büyük artışın ise görüntülü görüşmede olduğu görülüyor. Yakın çevresiyle video konferans programları aracılığıyla görüntülü görüşme yapanların sayısındaki yüzde 273,5 artış, oldukça öne çıkıyor.

Bu artış, özellikle bankacılık sektöründe de yeni alışkanlıkları beraberinde getirdi. İşCep’in Müşteri Olmak İstiyorum özelliği sayesinde kullanıcılar İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşme yaparak İş Bankası’ndan hesap açtırabiliyor.

Özellikle yüz yüze temaslardan kaçındığımız bugünlerde, İş Bankası müşterisi olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği Müşteri Olmak İstiyorum özelliği sayesinde, İşCep’ten müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında adresinize kurye ile gönderilen imza formuna atacağınız tek bir imzanız ile hesap açılışını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca son dönemde, kurye ile gelecek belgeye ıslak imza atma şartı aranmaksızın, görüntülü görüşme ile uzaktan kimlik doğrulamanın tamamlanması konusunda yasal düzenleme de gündemde. İşCep’te de bu paralelde aynı geliştirmeyi göreceğiz.

Birçok alışkanlığımızın değiştiği ve dijitalleştiği bu dönemde İş Bankası, İşCep’in Müşteri Olmak İstiyorum özelliği gibi inovasyonlarla insanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

İşCep Müşteri Olmak İstiyorum özelliğine dair daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz.

Advertisement
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Görüntülü görüşme oranı arttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görüntülü görüşme oranı arttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görüntülü görüşme oranı arttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  2. 2 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  3. 3 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  4. 4 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  5. 5 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  7. 7 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  8. 8 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  10. 10 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi