Okunma

Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı


18 Ekim 2013 Cuma 13:00
Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı

Yeni çıkan bu araç, ‘Reklam Planlama‘ aracında alışkın olduğunuz birçok özelliğe de sahip. Daha geniş bilgi yelpazesi sunmakta.

Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcıyı kullanmak içi sadece Google hesabınızın olması yetmez aynı zaman Google Adwords hesabınızın da olması gerekmektedir. Adwords hesabınızın Araçlar ve Analiz sütunundan ‘Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı‘ya kolayca erişebilirsiniz.

Görüntülü Reklama Kampanyası Planlayıcıyı kullanarak yerleşimleri bulmak için müşterilerinizin ilgi alanı veya bir açılış sayfası dışında bilgiye ihtiyaç yoktur. Girdiğiniz bu anahtar kelimeler doğrultusunda ‘Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı‘ size fikir ve tahminler verecektir. Hedefleme fikirleri anahtar kelimeleri, ilgi alanlarını, konuları, web sitesi yerleşimlerini, mobil uygulamaları, videoları, demografik özellikleri ve yeniden pazarlamayı içerir.Bu planları direk olarak Adwords hesabınıza kaydedebilirisiniz. Ayrıca planı daha sonra incelemek için de kaydedebilirsiniz.

Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı Kullanma

İlk adımlarda size yardımcı olacak fikir ve öneriler verir. Anahtar kelime, yerleşim ve diğer Görüntülü Reklama Ağı hedefleme türleri için size yol gösterir.

Daha sonra şekillenen fikirlerinize yön verir, geçmiş maliyetler ve gösterim tahminleri sunar. Sizde bu bilgiler sayesinde daha kaliteli ve güvenilir Görüntülü Reklama Ağı kampanyası kurgularsınız.

Daha sonra müşterilerinize ve ekip arkadaşlarınıza suna bileceğiniz planınızı kolayca dışa aktarabilirsiniz.

:: Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcıyı kullanıyor musunuz?

Yazan: Kübra Sözen Sempeak Google Reklam Ajansı
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "