Görüşme Trafiğini Takip Edin


02 Ağustos 2010 Pazartesi 10:30
Görüşme Trafiğini Takip Edin

Observer isimli mobil uygulama akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir görüşme trafiği takip uygulaması. Sık görüştüğünüz kişilerden kaç mesaj aldınız yahut ne kadar görüşme yaptınız? Tüm bunları detaylı olarak listeleyebilen yazılım, geçmişe dönük takip de yapabiliyor. Yani telefonunuzda o ana kadar kayıt altına alınmış tüm mesajları ve çağrıları yazılım arayüzünden görebilmeniz mümkün.

 

Ayarlar

Uygulamayı kurduktan ve uygulamalar klasörüne yerleşen simgesine tıklayarak çalıştırdıktan sonra takip etmek istediğiniz kişinin bilgilerini Select Contact yazılı yeşil butona tıklayarak girmeniz gerekiyor. Bu bölümde sadece rehberden seçim yapabilmeye olanak tanınmış.

 

Zaman Dilimi

Kişiyi seçtikten sonra gözlem zamanını belirtmeniz gerekli. No limits seçeneğine tıkladığınız takdirde yazılım telefonda kayıtlı tüm kişi verilerini arayüze yansıtacaktır.

 

Uygulama İzin Uyarıları

Seçim işlemi esnasında ve seçim sonrasında bir takım uyarıları ile karşılaşabilirsiniz. Bunlara izin vererek uygulamanın görevini tam manasıyla yerine getirmesine olanak tanımış oluyoruz.

 

Widget Seçimi

Observer’ın bekleme ekranı widget desteği de mevcut. Bu sayede bekleme ekranına yerleşen küçük bir kutucuk içersinde seçtiğiniz kullanıcıya ait verileri anlık olarak ekranda görebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken bekleme ekranındayken seçeneklere girip içeriği düzenle adımından widget ekle seçimini yapmak olacaktır.

 

Widget İzin Uyarıları

Yine bu sayfada bir takım izin uyarıları ile karşılaşabilirsiniz. Endişe etmenize gerek yok. Widgetın arama kayıtlarına erişmesine izin veriliyor sadece.

 

İndirme Bağlantısı

Observer, Symbian işletim sistemine sahip dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar ile çalışmak üzere tasarlanmış bir mobil uygulama. http://store.ovi.com/content/30118 bağlantısındaki Ovi Store sayfalarından yazılımı indirebilmek mümkün.

:: Uygulamada karşılaştığınız sorunları SDN Forumlarında paylaşın.

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Görüşme Trafiğini Takip Edin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görüşme Trafiğini Takip Edin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görüşme Trafiğini Takip Edin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  2. 2 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  3. 3 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  4. 4 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  5. 5 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  6. 6 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  7. 7 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  8. 8 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  9. 9 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  10. 10 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!