Okunma

Gözlüklü İnsanlara 3D Kıyağı


21 Ekim 2010 Perşembe 11:45
Gözlüklü İnsanlara 3D Kıyağı

Avatar‘la dünya çapında yükselen 3D teknolojisi tüketicilerin salonlarında yer almak için her türlü stratejiyi deniyor. Şu anda oldukça pahalı  olan 3D TV‘ler tüketiciyi etkilemek için her türlü yöntemi deniyor.(3 Boyutlu Televizyonda Sinema Ekranı Dönemi!)

3D‘nin evlerde gelişmesinin en büyük engel ise gözlüklerin kendisi. Birçok kullanıcı yapılan anketlerde gözlüklerden nefret ettiğini bildirdi.

 

 

Numaralı Gözlüklere Kolaylık Sağlıyor

Teknoloji şirketleri gözlükleri daha cazip hale getirmek tasarıma daha fazla önem vermeye başladı. Samsung özellikle gözlüklü kullanıcıların daha rahat film izlemesi için ilginç bir teknoloji geliştirdi.

Numaralı gözlüğün içine takılan bu özel lenslerin piyasada ne kadar iyi karşılanacağı ise önümüzdeki aylarda belli olacak.

:: Sizce 3D teknolojisinin evlere girmesinin önündeki en büyük engel nedir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gözlüklü İnsanlara 3D Kıyağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gözlüklü İnsanlara 3D Kıyağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gözlüklü İnsanlara 3D Kıyağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "