Okunma

Gözlüksüz Toshiba 3D TV Yakında Piyasada


04 Ekim 2010 Pazartesi 08:45
Gözlüksüz Toshiba 3D TV Yakında Piyasada

Hem sinema, hem de televizyon sektörü üç boyutlu görüntü teknolojisini hayatımıza sokmaya kararlı görünüyor. Birçok insan 3D görüntülerin kendisini çok da fazla etkilemediğini ve yeni bir televizyon alırken 3D’nin belirleyici bir özellik olmadığını belirtse de, üretici firmalar 3D TV’lerden vazgeçeceğe benzemiyor.

3D TV konusunda öncü markalardan biri olan Toshiba da, insanların 3D TV’lerle ilgili en büyük sıkıntısı olan gözlük zorunluluğunu ortadan kaldırmak için uğraşıyor. (Toshiba Gözlüksüz 3D TV Yapıyor)

 

Kullanıcılar 3D için gözlük kullanmak istemiyor

 

Gözlüksüz İki Model

Gelen haberlere göre Toshiba bu yıl bitmeden iki adet gözlüksüz 3D TV modelini piyasaya sürecek. Aralık ayında, ilk olarak Japonya’da piyasaya sürülecek olan modellerden biri 12 inç, diğeri ise 20 inç boyutunda olacak.

Piyasaya sürülecek bu küçük boy televizyonların fiyatları ise hiç de küçük olmayacak. 12 inç ve 20 inçlik modellerin fiyatları sırasıyla 1400 $ ve 2800 $ olarak belirlenmiş. (3D TV’ler Hakkında Her Şey)

:: 3D TV’ler sizce günün birinde standart hale gelebilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Gözlüksüz Toshiba 3D TV Yakında Piyasada”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gözlüklü gözlüksüz bilmem kaç bin dollarcık veripte aynı filmi ***** da haber sunucunu çıplak mı gö***** istemem de dün darı bırandı mıkdarı cı***** ekran lpg li tvi m yetiyo şimdilik.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    eeeeeeeee

" Gözlüksüz Toshiba 3D TV Yakında Piyasada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gözlüksüz Toshiba 3D TV Yakında Piyasada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gözlüksüz Toshiba 3D TV Yakında Piyasada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "