Okunma

GPS Koordinatları ile Ev Yıkımı


15 Haziran 2009 Pazartesi 15:12
GPS Koordinatları ile Ev Yıkımı

Adres yerine GPS koordinatlarını alan bir inşaat şirketi, az kalsın felakete yol açıyordu. Georgia eyaletinde (Carol Country) gerçekleşen bu olay, adres bilgisi yerine sadece GPS koordinatları ile iş yapanalan bir inşaat şirketi yanlış evin önünde durarak evi yıktı.

Ev sahipleri (Al Byrd) evlerine döndüğünde, büyük bir şok yaşadılar. Yapılan itirazlar ve araştırmalar sonucu gerçekler ortaya çıktı. Inşaat şirketinin yanlış evi yıktığını, esas evin sokağın 130 metre sonunda olduğu anlaşıldı.

Kimsenin evde olmaması, yıkımı felakete dönüştürmedi.

İnşaat şirketinin yaptığı bu hata hala araştırılıyor. Çünkü böyle bir olayın olması için birçok parametrenin tutması şart. Örneğin, yıkılacak evin adresi ve evin fotoğrafı herhangi bir yanlış olmaması için inşaat şirketinde olması gerekiyor.  

::  Böyle bir durumda siz ne yapardınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “GPS Koordinatları ile Ev Yıkımı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  koptum :D:D

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Yıkılan ev pek bir eski görünüyor zaten
  inşaat şirketide kendini affetirmek için bu aileye cillop bir ev yapar konu tatlıya bağlanır herkez mutlu olur 🙂

 3. SDN Okuru dedi ki:

  İnş. şirketinin tozunu attırırlar.

" GPS Koordinatları ile Ev Yıkımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GPS Koordinatları ile Ev Yıkımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GPS Koordinatları ile Ev Yıkımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "