Okunma

GPU-Z 0.6.4 Çıktı! İndirin


13 Ağustos 2012 Pazartesi 07:40
GPU-Z 0.6.4 Çıktı! İndirin

TechPowerUp GPU-Z, sisteminizdeki ekran kartıyla ilgili teorik bilgiler kadar, anlık analiz de yapabilen ünlü bir yazılım.

Ekran kartınıza gelen voltajın anlık durumuna bakabildiğiniz programda, grafik ve log kaydı ile tüm çalışma süresince olanlara da göz atabilirsiniz.

Sadece voltaj değil. Frekans, ısı ve yük durumunu da görüntüleyebildiğimiz GPU-Z, overclock yapanların ve sistemleri detaylıca kullananların vazgeçilmez yazılımı arasında yer alıyor.

Yeni versiyonla beraber GeForce GTX 660 Ti, GeForce 660, GeForce 650, 610, GeForce GTX 680M, AMD Trinity APU, FirePro 2270 modellerine destek geldi. Ayrıca Intel GMA3600′deki ROP birimini okuma sorunu ve Trinity‘lerde saat okuma hataları giderildi. Ayrıca CHL8288 VRM kontrolcüsü desteğiyle beraber pek çok kartın sıcaklık kontrolü daha doğru bir şekilde yapılabiliyor.

GPU-Z 0.6.4‘ü buradan indirebilirsiniz.

:: GPU-Z’yi kullanyor musunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “GPU-Z 0.6.4 Çıktı! İndirin”

  1. wolkhy1903 dedi ki:

    bakalım ..

" GPU-Z 0.6.4 Çıktı! İndirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GPU-Z 0.6.4 Çıktı! İndirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GPU-Z 0.6.4 Çıktı! İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "