Okunma

Gran Turismo 5 Türkiye’de!


25 Kasım 2010 Perşembe 12:30
Gran Turismo 5 Türkiye’de!

Piyasaya sürülüşü yılan hikayesine dönen ve tarihin en çok beklenen oyunlarından biri haline gelen Gran Turismo 5, tüm Avrupa ülkeleri ile aynı anda bugün itibariyle, ülkemizde de Sony Euresia tarafından satışa sunuldu. PS3 konsolunun en çok rağbet edilen serilerinden Gran Turismo, yeni ve üstün özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Kullanıcılar, dünyaca ünlü yapımı peşin veya taksitle satın alabilecek. Peşin fiyat 115 TL iken, taksitli fiyat 129 TL olacak. Yapımda 1000’den fazla araç ve pist bulunacak ve yüksek gerçekçilik ile oyunun keyfi ile ikiye katlanacak. Oyunun ülkemizde çok tutulmasını sağlayabilecek 2 yeteneği de mevcut: 3 boyutlu ve Türkçe dil desteği.

Gran Turismo 5-1

Gran Turismo 5-2

Gran Turismo 5-3

Gran Turismo 5-4

Gran Turismo 5-5

:: Gran Turismo 5’i satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gran Turismo 5 Türkiye’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gran Turismo 5 Türkiye’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gran Turismo 5 Türkiye’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "