Okunma

Gravity İçin Yeni Sürüm!


11 Temmuz 2009 Cumartesi 08:19
Gravity İçin Yeni Sürüm!

Mikro blog hizmeti Twitter‘ın popülaritesinden payına düşeni alan mobil cihazlar, geliştirilen widget tarzı uygulamalarla, hesabınıza telefonunuzdan eriştiğinizde de sorunsuz bir kullanım sağlıyor.


Uygulamanın bu yeni sürümünde bilinen birçok hata giderilmiş.

Symbian’ın Twitter istemcisi olan Gravity, 1.20 Alpha sürümüne güncellendi. Henüz kararlı bir sürüm olmasa da sorunsuz çalışan uygulama ile Twitter hesabınızı görüntülediğinizde zaman zaman yaşanan font sorunları tümüyle giderilmiş. Ve daha etkin bir görüntüleme sağlanmış.

Symbian S60 3.sürüm ve 5.sürüm cihazlarla sorunsuz çalışan Gravity 1.20 alpha sürümünü buradan indirebilirsiniz.

:: Hangi mobil Twitter istemcisini kullanıyorsunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gravity İçin Yeni Sürüm! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gravity İçin Yeni Sürüm! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gravity İçin Yeni Sürüm! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "