Okunma

150 Milyon Dolarlık Süper Kahraman Filmi


20 Kasım 2010 Cumartesi 16:00
150 Milyon Dolarlık Süper Kahraman Filmi

Batman, Superman, Spider-Man ve Iron Man‘in gişede yakaladığı büyük başarılar Hollywood yapımcılarının ağzını sullandırmıştı. Bu tatlı kâra ortak olmak isteyen yapımcılar ve yatırımcı şirketler büyük bütçeli yeni süper kahraman filmleri için tek tek çizgi romanları araştırıyor. (Süper Kahraman Olunabilir mi?)

Furyanın son ürünü ise Batman  ve Superman ile aynı yayın evinden çıkan Green Lantern oldu. Ülkemizde maceraları yayınlanmayan Yeşil Fener yurt dışında en çok sevilen kahramanlardan biri.

Sorumsuz bir uçak pilotuyken, kendine verilen yüzük sayesinde uzayın koruyucularından biri olan Hal Jordan’ın hikayesini anlatan film 2011 yılında gösterime girecek.

Kıyafeti Tamamen GCI Olacak

 

#y3/c500c14e327968ed51bb127106b6171f.flv#

 

X-Men Origins: Wolverine  filmiyle süper kahraman sinemasına adım atan Ryan Reynolds, Green Lantern’de ana karakter olarak izleyicinin karşısına çıkacak.

Martin Cambell tarafından yönetilen film görsel efektleriyle oldukça iddailı. Ekip GCI (bilgisayarda yaratılmış grafik resim) teknolojilerine o kadar güveniyor ki, karakterin giydiği resim tamamen sanal ortamda oluşturulmuş.

Görsel efekler kadar mizah anlayşının da ön planda olduğu filmin yapım masrafı ise 150 milyon dolar olarak açıklandı.

:: Sizce bu film Batman ve Iron Man filmleri kadar izleyicinin ilgisini çekecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “150 Milyon Dolarlık Süper Kahraman Filmi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    siz tor u bekleyin görün

" 150 Milyon Dolarlık Süper Kahraman Filmi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 150 Milyon Dolarlık Süper Kahraman Filmi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 150 Milyon Dolarlık Süper Kahraman Filmi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "