Okunma

Greymane, Heroes of the Storm’a Eklendi!


13 Ocak 2016 Çarşamba 07:30
Greymane, Heroes of the Storm’a Eklendi!

Heroes of the Storm’un en yeni kahramanı Greymane’in geleceğini BlizzCon’dan beri biliyorduk. Bugün ise artık Greymane’i oynama şansına sahibiz.

Oyundaki hiçbir karaktere benzemeyen Greymane, şekil değiştirme özelliğiyle dikkat çekiyor. İnsan halindeyken elinde pistol ile menzilli atışlar yapabiliyor. Kurt adama dönüştüğünde ise ekstra hasar ile yakın dövüşte kendini gösteriyor.

Greymane menzilli saldırılarıyla düşmanınızı yıpratıp ardından şekil değiştirip işi bitirecek bir şekilde tasarlanmış. Doğru kombolar ile kimse sizden kurtulamaz. Kesinlikle denenmesi gereken bir kahraman.

Oldukça yüksek hasara sahip olmasına rağmen kırılgan bir yapıya sahip olduğunu unutmamak lazım. Takımınızdan ayrı düşerseniz yaşama ihtimaliniz çok düşük. Kaçış mekaniklerini iyi kullanmanız gerekiyor.

:: Greymane’i denemeyi düşünüyor musunuz?
yazarFatih Koç

Bilgisayar Mühendisliği okuyan Fatih, bir yandan da teknoloji, oyun ve sinema sektörüyle ilgileniyor. İnternet ile tanıştığı günden beri MMO oynuyor ve oyun yapımcısı olma yolunda ilerliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Greymane, Heroes of the Storm’a Eklendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Greymane, Heroes of the Storm’a Eklendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Greymane, Heroes of the Storm’a Eklendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "