Okunma

Groupon’dan Tüm Anılarınızı Tutan PhotoBook


12 Eylül 2012 Çarşamba 06:06
Groupon’dan Tüm Anılarınızı Tutan PhotoBook

Fotoğraflarınızın dili olsa ve konuşsa birbirini tamamlayan film kareleri gibi yan yana gelerek ölümsüz bir sinemaya dönüşmek istediklerini söyleyebilirler.

Bugünün Groupon‘uyla fotoğraflarınıza kulak verin, anılarınızı dijital zindanlardan kurtarak gerçek bir hikayeye dönüştürün.

Türkiye‘nin en büyük foto kitap sitelerinden biri olan Photobook.com.tr, tüm yaşamınızın en güzel anlarını ayrıcalıklı bir yolla bir araya getiriyor ve kalıcılığını şık bir şekilde korumalarını sağlıyor.

26, 50 ve 98 sayfa seçeneklerine sahip foto kitabınız sizin seçtiğiniz bir fotoğraf ile mat selefon kaplamalı bir sert kapak ile macerasına başlıyor. 170 gr. parlak kuşe kağıda yüksek teknoloji baskı ile sizin istediğiniz sırayla sayfalar arasındaki yolculuğunu sürdürüyor.

21×30 cm. boyutlarında A4 foto kitabınız foto albümlerine alternatif olarak daha şık, size özel ve sunuma hazır halde raflarınız, kitaplıklarınız ve kütüphanelerinizdeki yerini alıyor.

Sevdiklerinize üzerinde emek verdiğiniz ayrıcalıklı bir hediye sunmak ya da anılarınızın yönetmenliğini üstlenerek onları sinematografik bir biçimde bir arada tutmak istiyorsanız acele edin!

Öne Çıkan Özellikler:

  • 26, 50 ve 98 sayfa seçenekleri
  • 21×30 cm. boyutlarında A4 yatay
  • Kişiselleştirilmiş mat selefon kaplamalı sert kapak cilt
  • 170 gr. kuşe kağıda yüksek kalite baskı
  • 26 sayfa için 100, 50 sayfa için 200, 98 sayfa için 400 fotoğraf
  • Seçtiğiniz fotoğraflara yazı, arka plan ya da Clipart ekleme olanağı
  • Sevdiklerinize farklı bir hediye sunma şansı
  • En sevdiğiniz fotoğraflarınız bir arada rafınızda

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

ADVERTORIAL
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Groupon’dan Tüm Anılarınızı Tutan PhotoBook konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Groupon’dan Tüm Anılarınızı Tutan PhotoBook ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Groupon’dan Tüm Anılarınızı Tutan PhotoBook ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "