Okunma

GTA 4: Lost and Damned, PC’ye Çıkacak mı?


05 Ağustos 2009 Çarşamba 11:30
GTA 4: Lost and Damned, PC’ye Çıkacak mı?

Motosiklet çetelerini konu alan GTA 4 eklentisi The Lost and Damned, yalnızca Xbox360 için geçtiğimiz Şubat ayında satışa sunulmuştu. PC ve PlayStation 3 kullanıcılarını kıskandıran bu gelişmenin ardından, bu DLC’nin diğer platformlara uğrayıp uğramayacağı merak ediliyordu. USK adlı Almanya merkezli İnternet sitesinin haberine göre, The Lost and Damned, PC ve PS3’e gelebilir!

Henüz kesinlik kazanmayan bu iddiayı zayıflatan bir etmen var. Bilindiği üzere Take Two firması şu sıralar GTA 4’ün ikinci eklenti paketi olan The Ballad of Gay Tony‘i hazırlıyor. Eğer USK’nin açıklaması doğruysa, PC ve PS3 kullanıcıları buna çok sevinecek fakat yapımcılar şu sıralarda ikinci DLC’nin geliştirilmesi üzerinde çalışıyor.

:: GTA 4’ü ne kadar sürede bitirdiniz? DLC’leri oynadınız mı?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

3 yorum - “GTA 4: Lost and Damned, PC’ye Çıkacak mı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ya bi ben geta bilgisayara yükleyemedim

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bi de yazar için : Oyun dünyasıyla bir dönem çok içli dışlı olmanın ….. diye devam ediyor. biraz uzaktan içli uzaktan dışlı heralde:) ———————-Editörün Notu: Resmi olarak satışa sunulmamış bir şeyi, çıktı diye duyuramayız.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    vohoo geriden geliyorsunuz unoffical pc ye çıktı bile ((: oynamayan kalmamıştır 😀

Geri bildirim