Okunma

GTA 4 Yayıncısını İhya Etti


20 Aralık 2008 Cumartesi 11:14
GTA 4 Yayıncısını İhya Etti

Take-Two Interactive, yayıncılığını yaptığı Grand Theft Auto IV sayesinde yılı 97,1 milyon dolar net kâr ile kapattı. 2007 yılında 138,4 milyon dolar zarar eden şirket, 2008’deki 1,5 milyar dolar toplam gelirin 710 milyon dolarlık kısmının sadece GTA 4’e ait olduğunu açıkladı. Take-Two bunun üzerinde bir büyük Rockstar oyununun daha(muhtemelen uzun zamandır yapımı süren L.A. Noire) 2009’da yayınlanacağını belirtti. Firmanın 2009 takvimindeki diğer önemli oyunlar ise BioShock 2, Mafia II, Grand Theft Auto: Chinatown Wars ve Borderlands şeklinde sıralanıyor.

:: BioShock ve Mafia II Take-Two’ya yeni bir rekor getirir mi?

Bilgi İçin : Take-Two Interactive
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GTA 4 Yayıncısını İhya Etti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GTA 4 Yayıncısını İhya Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GTA 4 Yayıncısını İhya Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "