Okunma

GTA 5 Hem PC Hem de Yeni Nesile Geliyor


09 Nisan 2014 Çarşamba 17:00
GTA 5 Hem PC Hem de Yeni Nesile GeliyoryazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “GTA 5 Hem PC Hem de Yeni Nesile Geliyor”

  1. Xaretius dedi ki:

    GTA 5’in Single Player mantığını Multi Player ile bütünleştirmesi mükkemmel olmuş bence. Beceremediğimiz herhangi bir görevde telefona sarılıp "Abi, bi oyuna gel hele de şu görevi yapalım, parayı kırışırız." diyebilecek olmamız eğlenceli görünüyor. 2005 yılında "Fable: The Lost Chapters" yapımcıları aynı bütünleştirmeyi denemiş ancak başarılı olamamışlardı. Umarım aynı hüsranı GTA 5’de de yaşamayız.

  2. Kallican dedi ki:

    gel artık şu pc lere gel

  3. karacaerc dedi ki:

    Asıl haber rockstardan gelecek olan. Bıktığım bir oyun, isterse cep telefonuna gelsin

" GTA 5 Hem PC Hem de Yeni Nesile Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GTA 5 Hem PC Hem de Yeni Nesile Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GTA 5 Hem PC Hem de Yeni Nesile Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "