GTA 5 oynayan yapay zeka!


21.04.2017 07:00:00
GTA 5 oynayan yapay zeka!

GTA 5 ile ilgili olarak bugüne kadar tonlarca içerik üretildi, üretilmeye de devam ediyor. Fakat, bu kez işler iyice çığırından çıkıyor ve bir bilgisayar programı GTA 5’in uçsuz bucaksız dünyasına atılıyor.

Python, GTA 5 oynuyor!

GTA 5 otonom bir sistem için son derece uygun bir oyun, aynı zamanda da önemli bir meydan okuma. Script bazlı bir oyun olmadığı için yapay zekaya karşı çok büyük bir medyan okuyor. 

17-04/21/gta-5-sdn.jpg

Elbette Python üzerinde yazılan program henüz GTA 5’i tam donanımlı olarak oynayamıyor. Açık dünyanın getirdiği tonlarca seçenek ise, yapılabilecekleri iyice çeşitlendiriyor.

İşin güzel yanıysa bu kez sadece video izlemekle yetinmenize gerek yok. GTA 5 oynayan yapay zekanın ardındaki isim olan sentdex, aynı zamanda eğitim videoları ile bu işi sizin nasıl yapabileceğinizi de gösteriyor.

:: GTA 5 oynayan yapay zeka hakkında ne düşünüyorsunuz?


 • yazarEmin Çıtak

  Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “GTA 5 oynayan yapay zeka!” üzerine 6 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Boş iş

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Herkes python ogrenmeli çok basit ve kullanışlı bir dil

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Minecraft oynayan yapay zekayı bekliyoruz. Kırık taş kazınca sıkılıyorum yapay zeka kazsın ve adamı geliştirsin skyblock da.

  4. SDN Okuru dedi ki:

   emin amca gta 6 ile iligli haber yokmu çıksın artık

  Yorum yazın

  Geri bildirim