Okunma

GTA IV’ün Tahtına Conan Geçti


02 Haziran 2008 Pazartesi 21:00
GTA IV’ün Tahtına Conan Geçti
Devasa online rol yapma oyunları camiasına yeni bir soluk getiren Age of Conan: Hyborian Adventures, dünyanın dört bir yanında rekorları kırmaya, birincilikleri ele geçirmeye devam ediyor. Avrupa satış listelerine de hızlı bir giriş yapan Age of Conan, Almanya ve İsviçre gibi ülkelerde Grand Theft Auto IV‘ün birinciliğini elinden alarak zirveye yerleşti.

Mario da Geride Kaldı

Satılan oyunların sayımını bizzat Crom‘un yaptığı tablolara göre Age of Conan, GTA IV’ün yanı sıra Guitar Hero 3 ve Mario Kart gibi bir süredir çeşmenin başını tutan yapımları da geride bırakmış durumda. Bakalım yakın gelecekte Conan‘ın mı daha fazla ziyaretçisi olacak yoksa Lich King Arthas‘ın mı?

Bilgi İçin: Age of Conan
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “GTA IV’ün Tahtına Conan Geçti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    WOW’un dönüşü Conan’ı tahtından edecek bence….

" GTA IV’ün Tahtına Conan Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GTA IV’ün Tahtına Conan Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GTA IV’ün Tahtına Conan Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "