Okunma

Güç Kaynağına Müdahale


16 Aralık 2007 Pazar 22:00
Güç Kaynağına Müdahale
Güç kaynakları genellikle kapalı kutudurlar. Çok gürültü yapsa bile içini açamazsınız, temizleyemezsiniz. Üzerinde bir arıza olduğunda ise ya servise giderler ya da çöpe. Ofiste kullandığımız güç kaynaklarından bir tanesi de geçen günlerde arıza yaptı ve onarılması gerekti. Garanti için gönderdiğimizde birkaç gün kullanamayacağımız için işler aksayacaktı. Biz de düşündük taşındık, kendimiz müdahakle etmeye karar verdik. Ama bizim müdahalemiz kolay bir işlemdi çünkü üzerindeki ışıklı anahtarın arızalandığını biliyorduk.

Dikkat!

Bu müdahaleleri yaparken ne yaptığınızdan emin değilseniz, yapmayın. Ürünü prizden çektiğinizden emin olun. Elektrik akımı öldürücü ve zarar verici olabilir. Düzgün çalışmayacak bir güç kaynağı bilgisayarınıza, çevreye ve size zarar verebilir. Bu işlemler ürünlerin garantisini devre dışı bırakmaktadır.

İzleyin


SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Güç Kaynağına Müdahale”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    teşekkürler sdn
    benimde fanla ilgili bir sorunum var acaba güç kaynağının fanınıda kendim bu şekilde değiştirebilirmiyim onu öğrenmek istiyorum onun içinde bunun gibi bir ders hazırlarsanız sevinirim

" Güç Kaynağına Müdahale konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güç Kaynağına Müdahale ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güç Kaynağına Müdahale ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "