Okunma

Guitar Hero 4 189 Dolar!


24 Nisan 2008 Cumartesi 21:00
Guitar Hero 4 189 Dolar!
Xbox 360, PS3, Wii ve PS2 konsolları için sonbaharda piyasaya çıkması beklenen Activision‘un müzik temalı para basan serisinin dördüncü oyunu Guitar Hero World Tour için net çıkış tarihi ve fiyatlar belirlendi. Üç farklı paketle satın alınabilecek oyunu tüm enstrümanlarıyla (gitar, davul takımı ve mikrofon) edinebileceğiniz Band Kit, 189,99 dolar yurtdışı fiyatıyla satılacak.

Ekim Ayını Bekleyin

Sadece gitar çalmak isteyenler için hazırlanan Guitar Kit 99,99 dolardan satılırken, konsolun normal kontrolörleriyle Guitar Hero zevkini tatmayı deneyenler için yalnızca oyunun kendisi 59,99 dolar olacak. 8 kişilik online Battle of the Bands karşılaşmalarının da yapılabileceği Guitar Hero World Tour’un çıkış tarihi ise 27 Ekim 2008 olarak görünüyor.

Bilgi İçin: Guitar Hero
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Guitar Hero 4 189 Dolar!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    oyunun arkasın buyuk emek var cok calısılıor farklı enstrumanlar da ekliolar evet ama 189 dolar da verilmez bi oyun icin =)

  2. SDN Okuru dedi ki:

    kesinlikle müthiş.. :D…

Geri bildirim