Okunma

Guitar Hero Dünya Turunda


12 Temmuz 2008 Cumartesi 21:00
Guitar Hero Dünya Turunda
Guitar Hero: World Tour ile birlikte internet üzerinden müzik yapmanın keyfi artacak. Çünkü bu sene sonuna doğru çıkacak olan Guitar Hero: World Tour, dörderli iki müzik grubunun internet üzerinden kapışmasına bile imkan sağlayacak! Eğer bu tür oyunları (bir de Rock Band var) oynadıysanız evinizde arkadaşlarınızı toplayarak ne kadar eğlenildiğini bilirsiniz. Konsolların internet bağlantılarına kavuşmasından sonra da internet üzerinden oynamak, oyunun zevkini katlıyor.

Rock Band’e Benzeyecek

Dörderli gruplardan bahsediyoruz; dolayısıyla Guitar Hero‘nun biraz daha Rock Band‘e yaklaşacağını düşünebiliriz. Yeni setin içinden düzinelerce şarkı ve davul ile mikrofon seti de çıkacak. Dolayısıyla arkadaşlarınızı şimdiden ikna etmeye başlayın, Xbox’ınızı temizleyin ve komşularınızı maraz çıkmadan önce uyarın.

Bilgi için: Activision
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Guitar Hero Dünya Turunda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Guitar Hero Dünya Turunda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Guitar Hero Dünya Turunda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "