Okunma

Günde Kaç Tweet Gönderiliyor?


02 Temmuz 2011 Cumartesi 09:00
Günde Kaç Tweet Gönderiliyor?

Sosyal ağ savaşları son hız devam ediyor. Teknoloji dünyası kendini sosyal medyada ifade ettiği için bu platformların önemi de artıyor.

Facebook’un uzun süre önde götürdüğü sosyal ağ liderliğine son aylarda Twitter‘da gözünü dikti. Sosyal medyanın dijital tacını ele geçirmek isteyen bu iki büyük platform yeni projelerle birlikte içeriklerini geliştiriyor.

Araştırma Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız

Peki Facebook’un 700 milyon kullanıcısına karşı Twitter’ın kaç gizli silahı var? Twitter’ın tweet adlı 140 karakterle sınırlı olan blog sistemi günde 200 milyon kez kullanılıyor

Webrazzi’nin haberine göre, 2009 yılında günde 2 milyon tweet ile başlayan sayı geçtiğimiz yıl 65 milyona yükseldi ve şimdi ise 140 karakterle kendini kendini ifade eden kişiler 200 mesaj atar oldu.

:: Twitter sizce Facebook’u geçebilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günde Kaç Tweet Gönderiliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günde Kaç Tweet Gönderiliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günde Kaç Tweet Gönderiliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "