Okunma

Güneş Enerjili Klavye Türkiye’de


26 Ocak 2011 Çarşamba 15:02
Güneş Enerjili Klavye Türkiye’de

Kapıda olan enerji krizi, teknoloji şirketlerinin alternatif kaynaklara yönelmesini sağladı. Firmalar, yeşil teknolojilere yönelerek tüketicilere tasarruf vaadediyor.

Küresel ısınmaya ve enerji krizine çözüm olması için hazırlanan bu teknolojilerden biri de Logitech‘in solar (güneş enerjisi) klavyesi.

Nasıl Çalışıyor?

 

K750 adlı ürün odadaki mevcut ışık enerjisini de kullanarak da şarj olabiliyor. Cihaz güneş enerjisiyle çalıştıktan sonra en az 3 ay boyunca bir daha şarj olmadan çalışabiliyor.

:: Solar enerjiyle çalışan bir klavye alır mıydınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Güneş Enerjili Klavye Türkiye’de”

  1. NecronomicoN dedi ki:

    iyi de millet gereksiz yere televizyonları açık bırakırken, şarj aletlerini pirizden çıkarmazken, elektriği aşırı kullanırken adamlar 3 – 4 ayda 1 kere 2 tane kalem pil tasarrufu için klavye üretiyor, bilmiyorum gereksiz buldum. bu şekilde yeşili koruyamayız. ha derseniz ki bu özelliğinden doyayı 100 dolar fiyat koyucam para kazanıcam bundan diğerlerinden bi farkı olucak, o zaman anlarım seni logitech

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bu güneş panelini dizüstü ve masaüstü bilgisayarları çalıştırıyor şekle dönüştürseler

" Güneş Enerjili Klavye Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güneş Enerjili Klavye Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güneş Enerjili Klavye Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "