Okunma

Günün Amazon İndirimi


19 Temmuz 2016 Salı 16:00
Günün Amazon İndirimi

“Günün Amazon İndirimleri” kuşağında bu defa bir akıllı bileklikle karşınızdayız. Oyun dünyasının yakından tanıdığı Razer firması tarafından geliştirilen “Razer Nabu” isimli akıllı bileklik için Amazon’da kayda değer bir indirim gerçekleşmiş durumda.

Şu sıralar bir akıllı bileklik satın almak istiyorsanız Amazon’da Razer Nabu bileklik için gerçekleşen indirime göz atmanızı öneririz.

16-07/19/71lxthfjuyl_sl1500_.jpg

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarla eşleştirilebilen akıllı bilek, günlük egzersiz takibi (yakılan kalori, koşu-yürüyüş mesafesi, yakılan kalori, atılan adım, uyku takibi vb.) yapmasının yanında, eşleştirilen telefona gelen bildirimleri üzerinde yer alan OLED ekrana yansıtabiliyor.

Akıllı cihazlara Bluetooth 4.0 LE kablosuz bağlantı standardını kullanarak eşleşen Razer Nabu akıllı bileklikte 6 güne kadar kullanım süresi sunan Lityum-Polymer pil yer alıyor.

16-07/19/71bvnf2mpyl_sl1500_.jpg

Razer Nabu akıllı bileklik iOS 7 ve yukarısı, Android 4.3 ve yukarı sürümlere sahip cihazlarda çalıştırılabiliyor.

Daha önce 100 dolardan satılan Razer Nabu akıllı bilekliğin fiyatı %49’luk indirimle 51 dolara gerilemiş durumda. Dilerseniz ürünün küçük/orta boyutunu 40 dolara da satın alabilirsiniz.

:: Razer Nabu akıllı bilek satın almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Amazon İndirimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Amazon İndirimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Amazon İndirimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "