Okunma

Günün Bedava Oyunu


17 Ekim 2007 Çarşamba 13:00
Günün Bedava Oyunu
Aslında oyun tek g veya iki g ile yazılabiliyor; bu konu kafanızı karıştırmasın. Uzak Doğu esintilerini bilgisayarınıza taşıyacak bu oyunda konumuz Mahjong. amaç ise en basit haliyle birbirinin aynısı ve serbest olan taşları eşleyerek oyundan toplamak. Oyunu oynadıkça daha iyi öğrenebilirsiniz diye düşünüyoruz. En azından değişik bir şeyler yapmak isteyenler için bu oyun başarılı bir seçenek olabilir. Aqua Mahjong oyunu, bugüne özel olarak ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bugün içinde yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekiyor.

Kurulum Adımları

:: Yukarıda bağlantısı verilen arşiv dosyasını indirip içindeki dosyaları bir yere açın.
:: Önce Activate.exe yazılımını çalıştırın; ardından yazılımı kurun.

Yazılımın Künyesi

Yayıncı: ArcadeBird
Sistem Gereksinimi: 
Windows 98/ME/2000/XP/Vista
Boyutu: ~1,6 MB
Yarınki Fiyatı: ~20 dolar

Bilgi İçin: GGAOTD
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "