Okunma

Günün Bedava Oyunu: Alien Arena


30 Kasım 2010 Salı 08:30
Günün Bedava Oyunu: Alien Arena

Unreal Tournament ve Quake gibi yapımların, çoklu oyuncu seçeneklerinde ömrümüzü çürüttük desek yeridir. Kurulan takımlarda arkadaşlarınız varsa ve oyunu gerçekten bilen, centilmen kişilerle karşı karşıya oynuyorsanız, alınan keyif inanılmaz boyuttaydı.

Elbette, arada kendini bilmez, can sıkıcı karakterler karşımıza çıkıyordu ama onlar, bu tür oyunlara karşı duyduğumuz sevgiyi azaltmadı.


Çok Çirkinsiniz, çok!

Unreal ve Quake’i gözünüzde canlandırın. Oradaki yaratıklar yerine, daha ilginç, daha saldırgan ve kesinlikle çok daha çirkin tipler koyun. Aksiyon öğesini artırın, heyecanı yükseltin. Karşınıza çıkacak şey Alien Arena olacaktır. Sürekli güncellenen ve hataları düzeltilen yapım, FPS türünün en iyileri arasına girebilecek düzeyde. Yapımı indirmek için, bağlantıya tıklamanız yeterli.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows, Linux, MAC OS(Linux sürümünden Yama Yöntemi İle)
Dağıtımcı: BlueFish
Geliştirici: BlueFish
Kapladığı Alan: 500 MB

Alien Arena – 1

 

Alien Arena – 2

 

Alien Arena – 3

 

Alien Arena – 4

 

Alien Arena – 5

 

Alien Arena – 6

 

Alien Arena – 7

 

Alien Arena – 8

 

Alien Arena – 9

 

Alien Arena – 10

 

:: Sizce en iyi FPS oyunu hangisi?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Alien Arena konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Alien Arena ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Alien Arena ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "