Okunma

Günün Oyunu: Flight Of Amazon Queen


31 Ocak 2011 Pazartesi 07:30
Günün Oyunu: Flight Of Amazon Queen

DVD’lerin, Blu-ray disklerin esamesinin okunmadığı zamanlarda, adventure oyunlarının hakimiyeti söz konusuydu: Phantasmogoria, Jack The Ripper, D gibi yapımlar sinema ve adventure türü arasında köprü oluşturmuş ve yüksek satış rakamlarına imza atmıştı.

Yine de Full Throttle, Monkey Island gibi klasikler asla yitip gitmedi; hatta bugün bile varlıklarını sürdürüyorlar.

Bulmaca Zamanı

Flight of The Amazon Queen, bu efsanelerin arasına girebilecek kadar başarılı bir yapım. Full Throttle ve Monkey Island ile aynı yolu izliyor: Nesneleri alın, bulmacaları çözmek için birleştirin ve size kahkahalar attırabilecek nitelikteki mizahi diyalogların tadını çıkarın. 

Adventure Keyfi

Uzun oyun ömrü de, son derece kaliteli yapımın, diğer önemli bir artısı. Yapımı indirmek için bağlantıya tıklamanız ve yönergelere uymanız yeterli.

Not: PS2, PSP veya Wii platformlarında Flight of The Amazon Quenn’in keyfini çıkarmak isterseniz, bağlantıya tıklayarak gerekli araçları edinebilirsiniz.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows, Linux, Mac, Sony PS2, PSP, Wii,
Geliştirici: Lucas Arts
Kapladığı Alan: 100 MB

:: En beğendiğiniz adventure yapımı nedir?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Günün Oyunu: Flight Of Amazon Queen”

  1. magicxxL dedi ki:

    bu her neyse ben yükleyemedim yükleyenleri tebrik ediyorum

" Günün Oyunu: Flight Of Amazon Queen konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Oyunu: Flight Of Amazon Queen ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Oyunu: Flight Of Amazon Queen ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "