Okunma

Günün Bedava Oyunu: Bos Wars


20 Kasım 2010 Cumartesi 10:30
Günün Bedava Oyunu: Bos Wars

Yukarıdaki soruya cevabımız, yardım etmeyi kabul ederseniz evet. Geleceğin dünyası diktatörlerin kontrolü altında ve özgür insanların tek umudu sizsiniz. Captain Szarin, Captain Fizzpot ve Kumandan Fzedhia, tirana ulaşan adımlarınıza engel olarak karşınızda duruyor ve özgürlük isteyen isyancı güçlere karşı katliam yürütüyor. Öncelikli hedefiniz, bu üç kişiyi yolunuzdan çekmek.

 

Bos Wars isimli yapım, klasik RTS öğelerinin tümünü bünyesinde barındırıyor: Üs yapın, asker yetiştirin, düşmanı ortadan kaldırın ve insanların dünyasına dengeyi getirin. Kontroller basit ve oynanabilirlik seviyesi ne kadar üst seviyede olursa olsun, Bos Wars ciddi anlamda zor bir oyun.

Tüm zekanızı ve taktik becerilerinizi konuşturmanız şart. 100 adet tank yapıp saldırayım düşüncesi ise başarısızlığa mahkum. Eğer siz de yeteneklerinizi sınamak ve bu başarılı oyunu indirmek isterseniz, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows/Linux
Yapımcı: Colabti
Geliştirici: Colabti
Kapladığı Alan: 100 MB

Bos Wars

 

Bos Wars


 

Bos Wars


Bos Wars


Bos Wars


:: En sevdiğiniz oyun türü nedir?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Bos Wars konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Bos Wars ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Bos Wars ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "