Okunma

Günün Bedava Oyunu: Cave Story


05 Mart 2011 Cumartesi 07:32
Günün Bedava Oyunu: Cave Story

Birkaç megabyte’a ne kadar iyi bir oyun sıkıştırabilirsiniz ki? Biz söyleyelim, harika bir oyun. Super Mario ve nice bağımlılık yapıcı platform oyununa ev sahipliği yapan konsol, Cave Story gibi bir klasiğin hayat bulmasını sağladı. Öyle ki Cave Story, dünyanın en iyi 20 ücretsiz oyunu arasına girdi ve Wiiware’ın bombaları arasında.

Japonca’dan Her Dile Tercüme

Japonya orijinli olduğu için yapımın asıl adı Doukutsu Monogatari. Lakin vereceğimiz bağlantıda İngilizce, İspanyolca, Çince, Fransızca ve Portekizce tercüme motoru, save’ler ve nice ögeler mevcut. Bağımlılık yaratan Cave Story’i indirmek için, bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Oyunun Künyesi

Platform: Windows, Mac, Linux, PSP, Xbox
Geliştirici:  Pixel
Dağıtımcı: Pixel
Kapladığı Alan: 12 MB 

:: En beğendiğiniz platform oyunu nedir?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Cave Story konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Cave Story ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Cave Story ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "