Okunma

Günün Bedava Oyunu: Cloud


08 Mart 2011 Salı 09:45
Günün Bedava Oyunu: Cloud

World Of Goo, Worms, Super Meat Boy, Lemmings, Tetris… Bu oyunların ortak özelliği eşsiz konulara ve inanılmaz yaratıcılıklara sahip olmaları. Ruh hastası kurtçuklar birbirlerine nükleer bombayla saldırır, bloklarını doğru düzenlemek için oyun severler obsesif olur, mini mini yaratıkları kurtarmak için oyun severler yine akıl sağlıklarını kaybeder…

Bulutlara, İstediğiniz Şekli Verin

İşte Cloud, böyle eşsiz bir konu ve olağandışı yaratıcılıkla tasarlanmış. Hedefiniz ne mi? Bulutların arasında yükselip dengenizi bulmak, o bulutları sanat eserine benzeyecek şekilde yeniden tasarlamak ve istediğiniz şekli yaratmak. Cloud, 2006’da “En iyi bağımsız oyun ödülünü de kazanmış”.

Bağımlılık yapan ve olağanüstü bir keyif sunan yapımı indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

İşletim Sistemi: Windows
Kapladığı Alan: 100 MB
Geliştirici: Açık Kaynak 

:: World Of Goo, Worms, Super Meat Boy, Lemmings, Tetris… Aralarında En beğendiğiniz oyun hangisi?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Cloud konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Cloud ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Cloud ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "