Okunma

Günün Bedava Oyunu: DarkSpace


14 Şubat 2011 Pazartesi 13:00
Günün Bedava Oyunu: DarkSpace

World Of Warcraft, tüm dünyada milyonlarca kişiyi ekranın başına kilitledi ve MMORPG (Massive MultiPlayer Online Role Playing Game – Devasa Çoklu Oyuncu Destekli Çevrim İçi Rol Yapma Oyunu) türünü, popüler hale getirdi.

Şimdi pek çok bağımsız geliştirici, World of Warcraft’ın başarısını takip ediyor ve ortaya keyif veren yapıtlar çıkarıyor. Üstelik sadece RPG türü ile yetinilmiyor ve simülasyon, yarış gibi popüler alanlar da takip ediliyor.

Uzay Savaşları Başlasın

DarkSpace, yüz binlerce kişi tarafından oynanan bir uzay simülasyonu ve MMOG (Massive Multiplayer Online Game) türünün kaliteli bir üyesi. Yapım açık kaynak kodlu ve bu nedenle sürekli bir gelişim halinde.

Düzinelerce uzaylı ırk, 25 silah sistemi, kruvazör ve destroyer’ların da dahil olduğu 50’den fazla gemi, dev gezegenler, uzay istasyonları ve meteor kuşakları, yapıma ayrı bir çekicilik katıyor. DarkSpace ile keyifli vakit geçirmek için bağlantısını verdiğimiz siteye üye olup, son sürümü indirmeniz kafi.

DarkSpace Görsel


Yapımda kontrol edebileceğiniz 50’den fazla gemi var ve görseldeki, bunların en mütevazileri arasında

DarkSpace Görsel


Filonuzun amiral gemisi karşınızda. Çok dikkatli olun ve onu iyi koruyun

DarkSpace Görsel


Sonsuz boşluk uzayda bir gezintiye ne dersiniz?

DarkSpace Görsel


Patlamadan olabildiği kadar çabuk kaçmalısınız yoksa siz de yok olacaksınız!

DarkSpace Görsel


Merkeze dönmek için acele edin zira 100 oyuncunun yer aldığı devasa bir savaşa hazırlanmak zorundasınız

:: Yapım hakkında ne düşünüyorsunuz?


yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: DarkSpace konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: DarkSpace ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: DarkSpace ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "