Okunma

Günün Bedava Oyunu


28 Kasım 2008 Cuma 22:38
Günün Bedava Oyunu

Size verilen bir savaş gemisi ile galaksinize yaklaşan düşmanları yok edip kovmaya çalıştığınız Last Galaxy Hero oyununda bölüm atladıkça zırh ve silahlarınızı da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca yok olan düşman gemilerden size çeşitli bonuslar geliyor. Bunları geminize sağa veya sola hareket ettirip yakaladığınız takdirde çeşitli takviyeler alabiliyorsunuz. Her bölümde tüm düşman gemilerini yok ettiğiniz takdirde size üç seçenek sunuluyor. Bunlar bonus puan, ek zırh ve silah olarak sıralanıyor.

 

İndirin

:: Oyunu bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu oyunu ancak 30 Kasım 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz.

 

Oyunun Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 98/2000/XP
Ana Sayfa:
Realore Studios
Dosya Boyutu:
10,6 MB
Yarınki Fiyatı:
19,95 Dolar

:: Oyunda ne kadar ilerleyebildiniz?

Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "