Okunma

Günün Bedava Oyunu: Marathon Üçlemesi


19 Şubat 2011 Cumartesi 17:10
Günün Bedava Oyunu: Marathon Üçlemesi

PC oyun tarihi için Doom üçlemesi neyse, Mac için Marathon üçlemesi odur. Doom, PC’lerin FPS türünün popüler olmasında nasıl rol oynadıysa, Marathon üçlemesi de Apple Macintosh için ayrı rolü oynamıştır ve oyun tarihinin, belki de geleceğini etkilemiştir.

En Karanlık Gece, En Parlak Sabah

Marathon zincirinin ilk halkası 2794 yılında geçer. Gezegenimizin doğal kaynakları tamamen tükenmiş ve insanlar, yeni bir koloni kurmak için harekete geçmiştir. Maalesef bu keşif gezisinin sonuçları iyi olmamıştır ve insanlar S’pht ve Pfhor isimli, mensuplarını diriltmeye bile müktedir olan iki ırkın çapraz ateşinde kalmıştır.

Yine de, en karanlık gecede umut doğmuştur. Olağanüstü senaryosu ve devrimci yapısı ile dikkat çeken üçlemeyi edinmek için, bağlantıya başvurmanız yeterli.

Oyunun Künyesi

Platform: Mac, Windows, Linux
Geliştirici: Bungie Games
Dağıtımcı: Bungie Games 

Marathon Trilogy

Marathon Trilogy


Marathon Trilogy

Marathon Trilogy

:: Sizce en iyi FPS yapımı nedir?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Marathon Üçlemesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Marathon Üçlemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Marathon Üçlemesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "