Okunma

Günün Bedava Oyunu


23 Kasım 2008 Pazar 16:39
Günün Bedava Oyunu

Hayvanlarınızı besleyip, onların verdiği ürünlerden yararlanıp para kazanarak çiftliğinizi geliştirmeyi amaçladığınız My Exotic Farm oyununu bugüne özel ücretsiz indirin ve bir an önce çiftliğinizin tek sahibi olun. Oyuna başlarken elinizde bir otlak alanı ve bir devekuşu
bulunuyor. Hayvanlarınızı maddi gücünüz yettiğince besledikten sonra
onların verdiği ürünlerden faydalanıp kâr elde etmeye çalışıyorsunuz.
Elde ettiğiniz bu kazançlarla çiftliğinize yeni binalar inşa edebilir veya var olan binalarınızı geliştirebilirsiniz. Hayvan barınakları ve su yalakları gibi binalar çiftliğinize eklemeniz gereken binalar arasında yer alıyor.

 

 

Maksat Ticaret

Binalar alabildiğiniz gibi yeni hayvanlar da satın alabiliyorsunuz. Böylece elde ettiğiniz ürün miktarlarını artırarak kâr oranlarınızı katlayabilirsiniz. Timsah, devekuşu, kanguru, su aygırı, öküz ve daha bir çok hayvanı alıp satabilirsiniz.

İndirin

:: Oyunu bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu oyunu ancak 24 Kasım 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

İşletim Sistemi: Windows XP
Ana Sayfa: Merscom LLC 
Dosya Boyutu: 37,2 MB
Yarınki Fiyatı: 19,99 Dolar

 

:: Oyunda ne kadar ilerlediniz? SDN forumlarında paylaşın!

Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "